Děláme, co nás baví. Bavilo by to i vás?

Baví nás vyvíjet software pro tzv. „omni-channel“ komunikaci mezi podniky a jejich zákazníky, tedy česky řečeno „vše-kanálovou“ komunikaci, která zahrnuje klasické i nastupující komunikační kanály. Komunikační kanály zahrnují např. telefonní hovor, e-mail, SMS, web-chat, ale i komunikace prostřednictvím sociálních sítí, messengerů, mobilních aplikací apod.

Hledáme kolegu, kterého by oblast omni-channel komunikací bavila, a který nám pomůže posunout kvalitu psaných textů. Naším úkolem je jednak vytvořit pro naše zákazníky srozumitelnou technickou dokumentaci, a též tvořit zajímavý obsah pro naši marketingovou komunikaci. Dokumentaci a obsah vytváříme nejen pro české, ale i zahraniční zákazníky. Angličtina je tedy určitě výhodou, ale není podmínkou, jelikož využíváme zdatné překladatele. Pozice je vhodná spíše pro technicky erudované zájemce, z řad developerů nebo konzultantů, kteří chtějí dát přednost vytváření obsahu před vývojem, analýzami či implementacemi softwaru, případně vývoj, analýzy a implementace vhodně zkombinují s vytvářením obsahu.

Co tedy děláme?

Na platformě ASP.NET, s využitím databáze SQL vyvíjíme vlastní aplikaci pro kontaktní centra a zákaznické interakce, kterou prodáváme nejen v Čechách, ale i na zahraničních trzích.

Jsme příznivci svobodné podnikové kultury. Kreativita a nadšení našich kolegů je to nejcennější, co ve společnosti máme. Více se o nás dozvíte na CoCuMě: http://www.cocuma.cz/company/atlantis/

Editor/Storyteller/Dokumentarista/Content expert

Vaším úkolem bude

• tvorba technické dokumentace k platformě FrontStage (webové technologie, • SQL, komunikační technologie, sociální sítě, ..)
• tvorba a editace textů pro web a sociální sítě
• bezprostřední komunikovat s developery a konzultanty
• spolupráce při návrhu uživatelského prostředí
• monitorovat úspěšnost článků
• monitoring odborných médií a moderních komunikačních technologií
• sledovat i dění ve světe a hledat inspiraci
• případně komunikovat s našimi zákazníky
• případně participovat na vývoji či konzultacích u zákazníků
• případně možnost testování aplikací

Předpokládáme

• analytické schopnosti, technické myšlení
• zkušenosti s tvorbou uživatelské dokumentace a obsahu
• zkušenost s návrhem uživatelského prostředí výhodou
• základní znalost databázových systémů a jazyka SQL
• schopnost samostatné práce
• schopnost aktivní komunikace s českými klienty (případně i se zahraničními)
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• zkušenosti z oboru IP telefonie a UC jsou výhodou
• zkušenosti s řízením projektů jsou výhodou
• vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup

Nabízíme

• vhodné prostředí pro realizaci vašich nápadů a cílů, úzká komunikace a spolupráce s managementem společnosti
• individuální zaměstnanecké výhody dle vašich preferencí
• nepřetržité vzdělávání a profesní růst
• zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti
• možnost zcela individuální pracovní doby s možností přerušení práce na dobu v i řádu měsíců
• možnost práce i na částečný pracovní úvazek
• možnost účasti na zahraničních konferencích
• osobní zainteresování na realizovaných projektech
• solidní platové ohodnocení
• práci s moderními technologiemi a zajímavé projekty
• 5 týdnů dovolené
• multisport karty
• volitelně penzijní pojištění

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štěrboholská 1427/55, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

atlantis telecom spol. s r.o.

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavel Vrzák
Štěrboholská 1427/55
102 00  Praha 10
Česká republika
Telefon: 271 004 241

Facebook LinkedIn Twitter Google+

Přihlášení

Registrace