Děláme, co nás baví. Bavilo by to i vás?

Jsme distributorem a zástupcem špičkových zahraničních výrobců telefonních, videokonferenčních, síťových a bezpečnostní technologií, jejichž produkty dovážíme a distribuujeme v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Naše produkty umožňují firmám lépe komunikovat se svými klienty a efektivněji vzájemně spolupracovat. Pro tyto produkty v úzké spolupráci s výrobci zajišťujeme technické a servisní zázemí.

Naše softwarová divize vyvíjí vlastní softwarovou platformu pro kontaktní centra nové generace, kterou prodáváme i v řadě dalších zemí. Naši systémoví inženýři a konzultanti jsou na tyto technologie odborně proškoleni (v zahraničí) a zajišťují technickou podporu našim partnerům a po boku s našimi partnery se i účastní na komplexních implementacích těchto technologií. Jejich znalosti v daných specializacích jsou opravdu špičkové, jelikož pro naše partnery a jejich zákazníky řeší ty nejkomplikovanější zadání a úkoly, které při implementacích a provozu vznikají. Své zkušenosti získali nejen v rámci školení, ale valnou část svých znalostí načerpali od svých kolegů či samostudiem z dostupné technické dokumentace, která je k dispozici primárně v angličtině. Běžnou součástí práce jsou interní testy v našem labu. Rozhodně je stále co se učit a prostor své znalosti prohlubovat. Pro udržení kroku s aktuálním rozvojem ICT technologií to ani jinak nejde.

Systémoví inženýři pracují v malých specializovaných týmech s 2 až 5 členy dle dané specializace. Pokud řeší komplexní problematiku, mají vždy možnost konzultací s interním guru pro danou problematiku.

Jsme příznivci svobodné podnikové kultury. Více se o nás dozvíte na CoCuMě: http://www.cocuma.cz/company/atlantis/

Asterisk developer – IP telefonie, UC, video, call centra

Vaším úkolem bude

• aby vás práce bavila
• vývoj aplikací pro Asterisk
• SW a HW konfigurace telefonních, videokonferenčních a Unified Communications systémů
• samostatná realizace projektů (podnikové komunikační systémy, videokonference, Call Centra, VoIP technologie, Unified Communications aplikace)
• konzultace, implementace a řešení technických požadavků
• integrace podnikových aplikací a komunikačních systémů
• kontakt se zahraniční technickou podporou
• testování nových zařízení a jejich implementace
• v případě vašeho zájmu vedení kurzů a školení

Předpokládáme

• znalost TCP/IP a síťových služeb
• znalost platformy Asterisk
• znalost instalace OS Windows a Linux a správa instalovaných aplikací
• zkušenosti z oboru telefonie jsou výhodou (například Asterisk, Microsoft Lync, Ericsson, Avaya, Siemens/Unify, Alcatel, Cisco apod.)
• zkušenosti s protokolem SIP jsou výhodou
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• zájem o rozšiřování znalostí v oboru telekomunikací
• analytické myšlení
• přátelské vystupování a jednání
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• vhodné prostředí pro realizaci vašich nápadů a cílů, úzká komunikace a spolupráce s managementem společnosti
• zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
• práci s moderními informačními a telekomunikačními technologiemi
• pravidelné využití angličtiny
• dobré platové ohodnocení
• nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní aktivity a individuální přístup pří sjednávání dalších zaměstnaneckých výhod)
• služební automobil třídy Škoda Octavia nebo dle dohody
• školení a profesní růst (včetně vzdělávání v zahraničí - školení u výrobců, konference, referenční návštěvy apod.)

Zajímá vás, jaké technologie dovážíme?

Mezi ty hlavní patří Polycom, Mitel, Nuance, Aruba (Hewlett Packard Enterprise), Sangoma, Audiocodes, Digium a Riverbed.

A produktový web naší softwarové platformy pro kontaktní centra najdete zde:

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štěrboholská 1427/55, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

38000-75000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

atlantis telecom spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavel Vrzák
Štěrboholská 1427/55
102 00  Praha 10
Česká republika
Telefon: 271 004 241

Facebook LinkedIn Twitter Google+

Přihlášení

Registrace