Děláme, co nás baví. Bavilo by to i vás?

Jsme přímo napojeni na přední zahraniční dodavatele kamerových systémů, telefonních, videokonferenčních, síťových a bezpečnostní technologií, které dovážíme a distribuujeme v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Pre-sales konzultanti jsou na tyto technologie detailně proškoleni (primárně v zahraničí) a zajišťují obchodně-technickou podporu našim partnerům a po boku s našimi partnery připravují komplexní projekty založené na těchto technologiích.

Jejich znalosti v daných specializacích jsou opravdu špičkové, jelikož pro naše partnery a jejich zákazníky řeší ty nejkomplikovanější zadání a dotazy, které před prodejem vznikají. Své zkušenosti získali nejen v rámci školení, ale valnou část svých znalostí načerpali od svých kolegů, či samostudiem z dostupné technické dokumentace (primárně k dispozici též v angličtině). Někdy jsou zapotřebí i interní testy v našem labu. Rozhodně je stále co se učit a prostor své znalosti prohlubovat. Pro udržení kroku s vyvíjejícími se ICT technologiemi to ani jinak nejde.

Pre-sales konzultanti pracují v malých specializovaných týmech s 1 až 3 členy dle dané specializace (kamerové systémy, telefonie, video, sítě bezpečnost). Pokud řeší komplexní problematiku, mají vždy možnost se zeptat jiného specialisty.

Pro další období rozhodně máme svoji vizi a spoustu plánů, co bychom rádi dokázali, jak v rámci naší distribuční činnosti, tak i při zavádění nových pokrokových technologií souvisejících zejména s umělou inteligencí.

Jsme příznivci svobodné podnikové kultury. Kreativita a nadšení našich kolegů je to nejcennější, co ve společnosti máme. Více se o nás dozvíte na CoCuMě: www.cocuma.cz/company/atlantis/

Pre-sales inženýr pro kamerové systémy (CCTV)

Vaším úkolem bude

• aby vás práce bavila
• produktově zvládnout problematiku kamerových systémů a návazné ICT infrastruktury (síťové technologie, servery, software apod.)
• spolupracovat s obchodním týmem a technickými znalostmi podporovat jednotlivé obchodníky při vedení obchodních případů i rozsáhlých projektů
• samostatně zodpovídat produktové dotazy a poskytovat k nim odborné konzultace
• samostatně vytvářet a následně prezentovat nabídky a návrhy řešení
• aktivně komunikovat se stávajícími zákazníky a partnery
• sledovat trh, konkurenci, trendy nových technologií
• kontakt se zahraniční technickou podporou
• testování nových zařízení
• v případě vašeho zájmu vedení kurzů a školení

Předpokládáme

• zkušenosti z oboru kamerových systémů
• znalost sítí, síťových služeb a souvisejících aplikací
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• zájem o rozšiřování znalostí v oboru kamerových systémů
• analytické myšlení
• přátelské vystupování a jednání
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• vhodné prostředí pro realizaci vašich nápadů a cílů, úzká komunikace a spolupráce s managementem společnosti
• zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
• práci s moderními informačními a telekomunikačními technologiemi
• pravidelné využití angličtiny
• dobré platové ohodnocení
• pružnou pracovní dobu
• nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní aktivity a individuální přístup pří sjednávání dalších zaměstnaneckých výhod)
• služební automobil třídy Škoda Octavia
• školení a profesní růst (včetně vzdělávání v zahraničí - školení u výrobců, konference, referenční návštěvy apod.)

Mezi naše klíčové dodavatele v oblasti kamerových systému patří spolčenosti

UNIVIEW (UNV), INTEL, NEC, BRICKCOM a AVIGILON.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štěrboholská 1427/55, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

38000-75000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

atlantis telecom spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavel Vrzák
Štěrboholská 1427/55
102 00  Praha 10
Česká republika
Telefon: 271 004 241

Facebook LinkedIn Twitter Google+

Přihlášení

Registrace